Torty Łódź – najlepsze, najpiękniejsze

Moja pracownia w Łodzi oferuje torty na zamówienie, które wykonuję wg sprawdzonych staropolskich receptur. Torty urodzinowe, dla dzieci, komunijne i wiele innych – również wg pomysłu moich klientek. Najlepsze torty – Łódź i okolice.

Magda współpracowała z niektórymi znanymi producentami tworzącymi najlepsze torty i przez lata pracowała jako cukiernik, doskonaląc przepisy i techniki. Ciągle podróżuje do Wielkiej Brytanii, robi kursy i jest na bieżąco z najnowszymi trendami, które z powodzeniem przenosi również na Łódź.

Torty Łódź

Torty na zamówienie Łódź

Od szczotkowanego królewskiego lukru, misternych wzorów koronkowych, bajecznych wzorów kremu po najnowsze tortowe trendy, w tym waflowe kwiaty z papieru. Robimy również nagie i półnagie ciasta, jadalne złote i srebrne liście, marmurkowe kremówki i super ciasteczka z kremem.

Twój tort zostanie zaprojektowany specjalnie dla Ciebie, aby pasował do Twojego wyjątkowego dnia.

Torty na zamówienie Łódź

Z pasją do smaków i dobrej jakości składników wszystkie moje torty są pieczone na zamówienie i wykonane z najlepszych składników.

Od belgijskiej czekolady, masła irlandzkiego, lokalnej maślanki, lokalnych jaj z chowu na wolnym wybiegu, karmelu domowej roboty z whisky, karmelu z morskiej soli, domowego twarogu z cytryny lub marakui, po domowe herbatniki maślane.

Wszystkie pozostałe składniki są pozyskiwane lokalnie, więc możesz mieć pewność, że dzięki niemu otrzymasz tort o najlepszym smaku. To jedyna taka opcja w Łodzi.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *