Torty Ursynów – najlepsze, bez chemii

Najlepsze torty Ursynów Piaseczno – Alicja

 

Jedyne torty w lokalizacji Ursynów bez chemii i sztucznych dodatków smakowych. Już od 20 lat oferuję torty z naturalnej bitej śmietany, domowych wykwintnych kremów i dodatków najwyższej jakości. Torty można odebrać osobiście na zielonym Ursynowie.

Zadzwoń teraz 🙂 724 709 392

Domowe torty na każdą okazję! Odkryj kolory smaku na warszawskim Ursynowie!

Tort urodzinowy to niewątpliwie najważniejszy element każdego, corocznego przyjęcia, które z radością świętujemy w gronie bliskich nam osób. Jest to niezwykle ekscytujący dzień i chcę, aby również dla Państwa był on magiczny i pełen smaku, radości oraz piękna. Przyświeca mi jeden cel, który konsekwentnie realizuję: tworzę niepowtarzalne torty na zamówienie dla wyjątkowych osób – moich stałych  Klientów!

Tort na urodziny z motywem z ulubionej bajki to frajda, na którą zasługują wszystkie dzieci. Zdmuchnięcie świeczek i dzielenie się z bliskimi tym co najlepsze, to największa wartość. Tak wyjątkowa chwila wymaga najpiękniejszej oprawy, by na długo pozostała w naszej pamięci, a przede wszystkim w pamięci naszych dzieci. U mnie, mają Państwo możliwość zamówienia tortów o niepowtarzalnym wyglądzie i smaku, które skradną serca gości.

Bajkowe torty dla dzieci i eleganckie torty artystyczne dla dorosłych

Postaci z bajek, dekoracja związana z pasjami jubilata czy ulubiona kolorystyka są tym, czym kieruję się podczas tworzenia dzieł sztuki, które trafiają na Państwa stół. Cieszę się zawsze , gdy moi Klienci czują się szczęśliwi, co niewątpliwie dzieje się, gdy na stole pojawia się piękny i przepyszny tort urodzinowy.

Często pytają Państwo o oryginalne dekoracje, które odzwierciedlały by osobowość i wyjątkowość  klientów i to właśnie robię. Każdy z tortów jest wyjątkowy i każdy jest inny, unikalny i niepowtarzalny. Zapraszam do kontaktu i przedstawienia  swojej wizji wymarzonego tortu!

Marzenia się spełniają!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *