Artystyczne torty dla dzieci i dorosłych

Torty dla dzieci i tradycyjne Warszawa Ursynów

 

Dzieci kochają kolorowe torty z ulubionymi postaciami z bajek, seriali i komiksów. Oferujemy nie tylko atrakcyjne nadruki, ale przede wszystkim artystyczne torty z masą cukrową i ręcznie robionymi motywami, które zachwycą gości i sprawią wiele radości najmłodszym.

Zadzwoń teraz 🙂 731 997 029

 

Dzieci uwielbiają takie torty! Odkryj kolory smaku na warszawskim Ursynowie!

Tort urodzinowy to niewątpliwie najważniejszy element każdego, corocznego przyjęcia, które z radością świętujemy w gronie bliskich nam osób. Jest to niezwykle ekscytujący dzień i chcemy, aby również dla Państwa był on magiczny i pełen smaku, radości oraz piękna. Przyświeca nam jeden cel, który konsekwentnie realizujemy: tworzymy niepowtarzalne torty na zamówienie dla wyjątkowych osób – naszych Klientów!

Tort na urodziny z figurkami z ulubionej bajki to frajda, na którą zasługują wszystkie dzieci. Zdmuchnięcie świeczek i dzielenie się z bliskimi tym co najlepsze, to największa wartość. Tak wyjątkowa chwila wymaga najpiękniejszej oprawy, by na długo pozostała w naszej pamięci, a przede wszystkim w pamięci naszych dzieci. U nas, mają Państwo możliwość zamówienia tortów o niepowtarzalnym wyglądzie i smaku, które skradną serca gości.

 

Bajkowe torty dla dzieci i eleganckie torty artystyczne dla dorosłych

Postaci z bajek, dekoracja związana z pasjami jubilata czy ulubiona kolorystyka są tym, czym kierujemy się podczas tworzenia dzieł sztuki, które trafiają na Państwa stół. Cieszymy się, gdy nasi Klienci czują się szczęśliwi, co niewątpliwie dzieje się, gdy na stole pojawia się piękny i przepyszny tort urodzinowy.

Często pytają Państwo o oryginalne dekoracje, które odzwierciedlały by osobowość i wyjątkowość naszych klientów i to właśnie robimy. Każdy z naszych tortów jest wyjątkowy i każdy jest inny, unikalny i niepowtarzalny. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swojej wizji wymarzonego tortu!

Marzenia się spełniają!